SKK PTT przy SP nr 4 w Trzebini PDF Drukuj Email

SPOTKANIE ZAŁOŻYCIELSKIE SZKOLNEGO KOŁA KRAJOZNAWCZEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZAŃSKIEGO ODDZIAŁU W CHRZANOWIE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W TRZEBINI


   W dniu 14 grudnia 2018 roku odbyło się zebranie założycielskie w Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini. W spotkaniu oprócz zaproszonego zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: Prezes Remigiusz Lichota, Sekretarz Bogumił Ryś oraz członek Zarządu Oddziału Andrzej Marcinek, uczestniczyła również Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Aneta Gawin, a także nauczyciel Pani Iwona Leś-Kubik oraz uczniowie.
   O godzinie 10.00 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w sali. Po powitaniu zgromadzonych, Pan Remigiusz Lichota przybliżył historię PTT oraz opowiedział o działalności chrzanowskiego Oddziału. Następnie Prezes Oddziału wraz z Panią Dyrektor wręczyli legitymacje członkowskie PTT uczniom i nauczycielom.

 

   W dalszej części spotkania nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Szkolnego Koła PTT. Prezesem została Pani Iwona Leś-Kubik, Sekretarzem i Skarbnikiem Pani Marta Głogowska. Na ręce Pani Prezes została przekazana kronika oraz Pamiętnik PTT. Na zakończenie spotkania Pan Remigiusz Lichota odpowiadał na pytania uczniów, a następnie wykonano kilka pamiątkowych zdjęć.

 

   Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 w Trzebini za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką.


Remigiusz LichotaFOTORELACJA >>>    Autorami zdjęć są: Andrzej Marcinek i Remigiusz Lichota