SKK PTT przy SP w Lgocie PDF Drukuj Email

SPOTKANIE ZAŁOŻYCIELSKIE SZKOLNEGO KOŁA KRAJOZNAWCZEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZAŃSKIEGO ODDZIAŁU W CHRZANOWIE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W LGOCIE


   10 marca 2020 roku odbyło się zebranie założycielskie w Szkole Podstawowej w Lgocie. W spotkaniu oprócz zaproszonego zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: Prezes Remigiusz Lichota i Sekretarz Bogumił Ryś wzięła udział Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Małgorzata Kasprzyk, a także nauczyciel Pani Barbara Ludwikowska oraz uczniowie.
   O godzinie 10.00 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w sali. Po oficjalnym powitaniu, Pan Remigiusz Lichota przybliżył historię PTT oraz opowiedział o działalności chrzanowskiego Oddziału. Następnie Pani Dyrektor z Prezesem Oddziału wręczyli legitymacje członkowskie PTT uczniom i nauczycielom.

 

   W dalszej części spotkania nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Szkolnego Koła PTT. Prezesem została Pani Barbara Ludwikowska, Sekretarzem została uczennica Aleksandra Wiatr, a Skarbnikiem uczennica Martyna Głowacz. Na ręce Pani Prezes została przekazana kronika, baner oraz Pamiętnik PTT. Na zakończenie spotkania Pan Remigiusz Lichota odpowiadał na pytania uczniów, a następnie wykonano kilka pamiątkowych zdjęć.

 

   Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lgocie za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką.


Remigiusz LichotaFOTORELACJA >>>    Autorami zdjęć są: Bogumił Ryś i Remigiusz Lichota.

RELACJA "Przełom" >>>