SKK PTT przy SP w Babicach PDF Drukuj Email

SPOTKANIE ZAŁOŻYCIELSKIE SZKOLNEGO KOŁA  PTT ODDZIAŁU W CHRZANOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ  W BABICACH


    12 kwietnia 2022 roku odbyło się zebranie założycielskie Szkolnego Koła PTT Oddziału w Chrzanowie w Szkole Podstawowej w Babicach. W spotkaniu oprócz zaproszonego zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: Prezes Remigiusz Lichota i Członek zarządu Andrzej Marcinek, wziął udział Dyrektor Szkoły Pan Bogdan Żółty i nauczyciel Pani Magdalena Perończyk - oraz uczniowie.
   O godzinie 9.00 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w Sali gimnastycznej. Po oficjalnym powitaniu przez Pana Dyrektora, Pan Remigiusz Lichota przybliżył historię PTT oraz opowiedział o działalności chrzanowskiego Oddziału. Następnie zostały wręczone legitymacje członkowskie PTT sześćdziesięciu uczniom oraz trzem nauczycielom w tym księdzu katechecie który otrzymał legitymację członkowską z numerem 2000. W dalszej części spotkania nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Szkolnego Koła PTT. Prezesem została Pani Magdalena Perończyk, Sekretarzem został Pan Kamil Lelito, a Skarbnikiem ksiądz Dariusz Czapnik.

 

   Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Babicach za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką.


Remigiusz Lichota


>>> Fotorelacja >>>

>>> Relacja "Przełom" >>>