SKK PTT przy ZS KSW w Libiążu PDF Drukuj Email

ZAŁOŻENIE SZKOLNEGO KOŁA  PTT ODDZIAŁU W CHRZANOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA WYCHOWAWCÓW W LIBIĄŻU


   17 maja 2022 roku odbyło się zebranie założycielskie Szkolnego Koła PTT Oddziału w Chrzanowie w Zespole Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu. W spotkaniu oprócz zaproszonego zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: Prezes Remigiusz Lichota i Członek zarządu Andrzej Marcinek, wzięła udział Dyrektor Szkoły Pani Anetta Szewczyk i nauczyciele: Pan Roman Issakiewicz, Pan Dawid Wiktor, Pan Marek Oratowski z Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” oraz uczniowie.

   O godzinie 10.00 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w świetlicy. Po wprowadzeniu sztandaru PTT i oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor, Pan Remigiusz Lichota przybliżył historię PTT oraz opowiedział o działalności chrzanowskiego Oddziału. Następnie zostały wręczone legitymacje członkowskie PTT. Członkami Koła zostało dwudziestu dziewięciu uczniów oraz dwóch nauczycieli. W dalszej części spotkania nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Szkolnego Koła PTT. Prezesem został Pan Roman Issakiewicz, Sekretarzem i Skarbnikiem został Pan Dawid Wiktor.

  Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół KSW w Libiążu za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką.


Remigiusz Lichota


>>> Fotorelacja >>>

>>> Relacja "Przełom" >>>