SKK PTT przy SP w Pogorzycach PDF Drukuj Email

ZAŁOŻENIE SZKOLNEGO KOŁA  PTT ODDZIAŁU W CHRZANOWIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W POGORZYCACH


   19 października 2022 roku w Szkole Podstawowej w Pogorzycach odbyło się zebranie założycielskie Szkolnego Koła PTT Oddziału w Chrzanowie. W spotkaniu oprócz zaproszonego zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: Prezes Remigiusz Lichota, Sekretarz zarządu Bogumił Ryś, Członkowie zarządu - Dominika Dudek, Andrzej Marcinek i Janusz Kołacz, wzięła też udział Dyrektor Szkoły Pani Monika Bendkowska oraz nauczyciel Pani Monika Kula wraz z uczniami.

   O godzinie 9.00 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w sali komputerowej. Po wprowadzeniu sztandaru PTT i oficjalnym powitaniu, Pan Remigiusz Lichota opowiedział o działalności chrzanowskiego Oddziału PTT. Następnie Pani Dyrektor wraz z Prezesem PTT wręczyli legitymacje członkowskie PTT. Członkami Koła zostało dziewiętnastu uczniów oraz dwie Panie nauczycielki.

 

   W dalszej części spotkania nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Szkolnego Koła PTT. Prezesem została Pani Monika Kula, Sekretarzem Maria Malczyk, a Skarbnikiem Pani Monika Bendkowska. Na ręce Pani Prezes została przekazana kronika, baner oraz Pamiętnik PTT. Na zakończenie spotkania wykonano kilka pamiątkowych zdjęć. Pierwszym wspólnym wyjazdem Koła będzie wycieczka na Klimczok i Szyndzielnię w Beskidzie Śląskim, w której wezmą też udział uczniowie z SKK PTT w Płazie oraz SKK PTT w Zagórzu.

 

   Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Pogorzycach za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką.


Remigiusz Lichota


>>> Fotorelacja >>>