SKK PTT przy Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie PDF Drukuj Email

SPOTKANIE ZAŁOŻYCIELSKIE SZKOLNEGO KOŁA KRAJOZNAWCZEGO PTT PRZY POWIATOWYM CENTRUM EDUKACYJNYM W CHRZANOWIE

    Informuję, że w odpowiedzi na wniosek z dnia 5 czerwca 2012 roku podpisany przez trzydziestu uczniów i nauczycieli Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie, Zarząd Oddziału PTT w Chrzanowie podjął uchwałę powołującą do życia Szkolne Koło Krajoznawcze Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w dniu 15 czerwca 2012 roku na zorganizowanym zebraniu założycielskim, które odbyło się w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie. W spotkaniu oprócz zaproszonego Zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: prezes Remigiusz Lichota, skarbnik Marcin Ryś oraz członkowie: Marcin Kornecki i Andrzej Marcinek, uczestniczyła Dyrekcja PCE pani w – ce dyrektor Genowefa Pietrzyk jak też nauczyciele:  pani Aldona Bujak, pani Maria Issakiewicz, pani Katarzyna Żak, pani Ewa Saługa i pan Bogdan Pikoń oraz uczniowie. Na spotkanie przyjechał również z Krakowa przedstawiciel Zarządu Głównego PTT, w-ce prezes Towarzystwa Nikodem Frodyma.

fot.1 Wręczanie legitymacji członkowskich

   O godzinie 11.15 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w sali. Został wprowadzony Sztandar PTT. Następnie  prezes chrzanowskiego oddziału Remigiusz Lichota przybliżył historię PTT oraz w pokazie multimedialnym zaprezentował działalność chrzanowskiego Oddziału PTT. Po prezentacji nowym członkom zostały wręczone legitymacje PTT przez wiceprezesa ZG PTT Nikodema Frodymę. W dalszej części spotkania członkowie Zarządu Oddziału podjęli uchwałę o założeniu Szkolnego Koła Krajoznawczego PTT przy Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie. Po podjęciu uchwały nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Koła SKK PTT. Na prezesa została  wybrana pani Aldona Bujak, sekretarza pani Katarzyna Żak, a skarbnika  pani Maria Issakiewicz. Nowo wybranym członkom Zarządu SKK PTT zostały wręczone książeczki GOT PTT. Na zakończenie spotkania wykonano kilka pamiątkowych zdjęć i wyprowadzono sztandar PTT.

fot.2 Pamiątkowe zdjęcie członków SKK PTT, dyrekcji PCE i Zarządu Oddziału


fot.3 Wspólne zdjęcie z dyrekcją PCE, Zarządem SKK PTT, v-ce prezesem ZG PTT i Zarządem Oddziału PTT Chrzanów

   W tym miejscu pragniemy podziękować Dyrekcji Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką górską.

 Z tatrzańskim pozdrowieniem
 
Prezes

Remigiusz Lichota