SKK PTT przy LO w Trzebini PDF Drukuj Email

ZAŁOŻENIE SZKOLNEGO KOŁA  PTT ODDZIAŁU W CHRZANOWIE W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W TRZEBINI


   25 maja 2022 roku odbyło się zebranie założycielskie Szkolnego Koła PTT Oddziału w Chrzanowie w Liceum Ogólnokształcącym w Trzebini. W spotkaniu oprócz zaproszonego zarządu chrzanowskiego Oddziału PTT, który reprezentowali: Prezes Remigiusz Lichota i Członek zarządu Andrzej Marcinek, wziął udział Dyrektor Szkoły Pan Marek Kuchta i nauczyciele: Pani Magdalena Nowakowska, Pani Joanna Sokół oraz uczniowie.

   O godzinie 10.00 wszyscy zainteresowani zgromadzili się w sali baletowej. Po wprowadzeniu sztandarów PTT i LO oraz oficjalnym powitaniu Pan Remigiusz Lichota przybliżył historię PTT oraz opowiedział o działalności chrzanowskiego Oddziału. Następnie zostały wręczone legitymacje członkowskie PTT. Członkami Koła zostało osiemnastu uczniów oraz dwóch nauczycieli. W dalszej części spotkania nauczyciele oraz uczniowie wybrali Zarząd Szkolnego Koła PTT. Prezesem została Pani Magdalena Nowakowska, Sekretarzem została Pani Joanna Sokół i Skarbnikiem została uczennica Gabriela Piernicka. Na ręce Pani Prezes została przekazana kronika, baner oraz Pamiętnik PTT. Na zakończenie spotkania wykonano kilka pamiątkowych zdjęć.

  Dziękujemy Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini. za przychylność i życzliwość okazaną PTT, nauczycielom za zapał, a uczniom za zaangażowanie i zainteresowanie turystyką.


Remigiusz Lichota


>>> Fotorelacja >>>

>>> Relacja "Przełom" >>>